Warsztaty Fotografii Ślubnej – Karol Nycz

Twoje pierwsze Warsztaty Fotografii Ślubnej

Jeśli zadajesz sobie choć jedno z poniższych pytań – te Warsztaty są dla Ciebie!

Jak wygląda praca fotografa ślubnego?
Jakie są momenty MUST HAVE i ważne tematy podczas reportażu ślubnego?
Jak pracować z parą na sesji ślubnej?
Jak się mniej stresować?
Jak odnaleźć siebie na rynku fotografii ślubnej – 2023?
Jaki potrzebuję sprzęt by zacząć przygodę w tym biznesie?
Czy fotografia ślubna może być jedynym źródłem dochodu?
Czym inspiruje się fotograf?
Jak zbudować portfolio, by być zauważonym?

warsztaty fotografii ślubnej karol nycz cztery kadry kraków

Spis treści:

 1. Od czego zacząć? – Twoje pierwsze Warsztaty Fotografii Ślubnej
 2. Dlaczego właśnie te Warsztaty Fotografii Ślubnej, a nie inne?
 3. Jak będzie wyglądał dzień Warsztatów? – TEORIA i PRAKTYKA dla fotografa ślubnego
 4. PROWADZĄCY – kim jesteśmy? Nasze doświadczenie w branży ślubnej i szkoleniowej
 5. Sprawdź, czy nasze szkolenie jest dla Ciebie – DLA KOGO są Warsztaty?
 6. GDZIE odbędzie się najbliższa edycja? – Kraków, Warszawa, Katowice
 7. PLAN Warsztatów Fotograficznych
 8. OPINIE o warsztatach uczestników poprzednich edycji. Czy to są polecane Warsztaty Fotograficzne jako pierwsze kroki w branży ślubnej?
 9. CENA – ile kosztują Warsztaty Fotografii Ślubnej?
 10. ZGŁOSZENIA – formularz zgłoszeniowy, zajmij miejsce na najbliższą edycję kursu dla fotografów ślubnych
 11. BACKSTAGE – poprzednie edycje

Warsztaty Fotografii Ślubnej 2023 – Karol Nycz

Od czego zacząć? – Twoje pierwsze Warsztaty Fotografii Ślubnej

Już w pierwszych chwilach Warsztatów dowiesz się jak ważny jest człowiek w fotografii ślubnej – ten fotografowany i ten fotografujący. Będzie zarówno solidna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem, ale i praktyka, potrzebna podczas pierwszych kroków w fotograficznej branży ślubnej.

Swój biznes prowadzę z sukcesem od lat, przeprowadziłem tysiące sesji zdjęciowych, wykonałem setki reportaży ślubnych, w formie indywidualnej i grupowej przeszkoliłem dziesiątki młodych, początkujących fotografów ślubnych. Stąd mam pewność, że przygotowany program będzie idealny na Twoje pierwsze Warsztaty Fotografii Ślubnej.

Pewnie łączy nas wiele wspólnego. Wrażliwość na otaczających ludzi, na światło czy kolor. Podejście do ważnych tematów w życiu i biznesie. Może razem uwielbiamy dobre jedzenie oraz klimat. Nie bez powodu więc zabiorę Was w miejsce dające prawdziwą atmosferę do żywych rozmów godzinami i do mocnego pobudzenia fotograficznej wyobraźni. To będzie intensywny dzień. To będą Warsztaty Fotografii Ślubnej Karol Nycz. 

Powiemy sobie dlaczego nasze podejście przekłada się tak bardzo na realizowane zlecenia fotograficzne. Będzie dużo teorii i gotowych rozwiązań, sesja ślubna w praktyce oraz konsultacje z każdym z Was. Tego dnia po prostu nie może być inaczej, skupimy się na Was. Za słowem WY kryje się przecież wyjątkowy człowiek, ale i indywidualna marka.

twoje pierwsze warsztaty fotografii ślubnej kraków warszawa Katowice

Dlaczego właśnie te Warsztaty Fotografii Ślubnej, a nie inne?

Z uśmiechem, bo tak idę swoją ścieżką fotografa ślubnego, poruszymy tematy związane zarówno z biznesem, marketingiem, umowami, pakietami, sprzętem, workflow, jak i te typowo inspiracyjne, dające energię do działania i głowy pełne pomysłów. Będziecie mogli pytać o wszystko. 

 • Wiem co jest istotne na początku drogi fotografa ślubnego.
 • Wiem jak rozpocząć prowadzenie własnej firmy.
 • Wiem jak znaleźć pierwsze zlecenia ślubne.
 • Wiem jak być rozpoznawalnym fotografem ślubnym.
 • Wiem co usprawni pracę w fotograficznej branży ślubnej, tej w pierwszych krokach i dalszej drodze.
 • Znam potrzeby obecnych par młodych szukających swojego fotografa na ślub.
 • Ponadto jestem na bieżąco z marketingiem w social-mediach – Instagramie, Facebooku.
 • I tym wszystkim dzielimy się na Warsztatach. Nie znajdziecie innych warsztatów z takim programem!
warsztaty fotografii ślubnej kraków warszawa Katowice Karol Nycz
Sesja stylizowana podczas Warsztatów Fotografii Ślubnej – Karol Nycz

Jak będzie wyglądał dzień Warsztatów? – TEORIA i PRAKTYKA dla fotografa ślubnego

Czego się spodziewać? Dnia pełnego wrażeń. Szczerych rozmów o nas i o Was, konkretnej porcji wiedzy, pracy z parą młodą (prawdziwie zakochana dwójka, a nie obcy sobie modele). Podzieliłem warsztaty fotografii ślubnej na 5 głównych części.

Pierwsze trzy będą mocno teoretyczne. Podzielę się swoją historią, doświadczeniami zdobywanymi na przestrzeni lat i trikami w prowadzeniu biznesu fotografa ślubnego. Zajmiemy się  tym co dla nas najważniejsze, a często początkującym fotografom przychodzi najtrudniej – relacją z człowiekiem. Od pierwszego kontaktu telefonicznego czy mailowego, przez formalności związane z umowami, potem dzień ślubu, aż po oddanie zdjęć. Krótko odpowiem o tym co się sprawdza i jak wygląda zaplecze sprzętowe. Jak przetrwać najtrudniejsze, jak radzić sobie ze stresem? Jak znaleźliśmy się w tym miejscu, czyli o strategiach i planach na przyszłość.

Pomogę znaleźć złoty środek pomiędzy oddaniem się pracy a życiem poza nią. Pamiętajcie, człowiek jest najważniejszy. Podpowiem skąd bierze się u mnie uśmiech, energia i jak zadbać o siebie, dbając jednocześnie o biznes – czyli jak twardo stąpać po ziemi będąc artystyczną duszą. Będzie też o pomysłach na sesje. Tak płynnie przejdziemy w czwartą część – praktyczną

Opowiadając o inspiracjach na zdjęcia nie mógłbym nie pokazać Wam, jak wykorzystać wszystko co mamy w zastanej sytuacji by powstała piękna sesja ślubna. Niech to będzie wyzwanie i dla nas, i dla mnie. Pokażę sprawdzone sposoby, pozy, ramy. Wam obiecuję, że każdy będzie miał chwilę by samemu poprowadzić parę przez sesję.

Na koniec bardzo ważny blok. Tu zajmę się analizą Waszego portfolio (stron www, profili na Instagramie lub wywołanych fotografii). Czuję, że może to wnieść bardzo dużo dla każdego z Was osobno. Podkreślę więc jeszcze raz, najważniejszy jest człowiek, czyli Wy – także jako firma w internecie. Podczas całego dnia będę z największą przyjemnością odpowiadać na każde pytanie. Spiszcie sobie, nawet przed naszym spotkaniem, wszystko to, co Was nurtuje, jakie macie wyzwania i problemy, co jest dla Was niejasne. Będę tam dla Was! 

karol nycz warsztaty 22
Karol Nycz – Warsztaty Fotografii Ślubnej 2023

PROWADZĄCY – kim jesteśmy? Nasze doświadczenie w branży ślubnej i szkoleniowej

Fotografujemy dzięki miłości – tej do emocji, do ciepła jakie czuć pomiędzy dwójką zakochanych, do pięknych kadrów. Nasze drogi po raz pierwszy przecięły się na konferencji branży ślubnej lata temu, gdy Ola z niesłychaną gracją rozlała tuż obok mnie kubek gorącej kawy. Od tamtego dnia wspieramy się, prowadząc swoje firmy. Rozwijając się w podobnym kierunku – razem widzimy więcej. Podczas warsztatów chcemy abyście i Wy zobaczyli więcej. 

Od 7 lat, każdego roku pracujemy łącznie dla około 100 par – przygotowując dla nich reportaże ślubne czy plenerowe sesje zdjęciowe. Dbamy o każdą jedną osobę, która zaufa nam podczas ważnego dla niej momentu w życiu. Za nami miliony rozmów z klientami – telefonicznych, mailowych i tych na żywo, które cenimy najbardziej. Wiemy, że polecają nas tysiące osób, które obserwowały nas w pracy, widziały efekty i poznały nasz styl. Prowadziliśmy szkolenia indywidualne dla początkujących fotografów nie tylko ślubnych, jednak od 2022 roku zdecydowaliśmy się pomagać grupowo. Już dziesiątki uczestników, warsztatowiczów, czyli naszych studentów rozpoczęło pracę jako profesjonalny fotograf ślubny. Czas na Ciebie i Twoje takie pierwsze Warsztaty Fotografii Ślubnej!

warsztaty fotografii ślubnej Kraków warszawa Karol Nycz
Szkolenie fotografii ślubnej z sesją stylizowaną – jesień 2022 – Warszawa Kraków

Sprawdź, czy nasze szkolenie jest dla Ciebie – DLA KOGO są Warsztaty?

Formuła warsztatów nie zamyka się na nikogo. Wierzymy, że wiedza i doświadczenie, którym chcemy się podzielić będzie przydatna wszystkim rozpoczynającym swoją podróż z fotografią ślubną oraz tym, którzy wciąż poszukują fotograficznej drogi, by zmotywowanym zacząć działać.

Ci, którzy już zdobywają pierwsze zlecenia oraz ci, którzy dopiero o tym myślą – znajdą gotowe rozwiązania i będą mogli, niemal na zasadzie kopiuj-wklej, zastosować je w swoim biznesie. Dla fotografów pracujących w zawodzie od lat Warsztaty Fotografii Ślubnej Karol Nycz i Cztery Kadry będą dawką uśmiechu, inspiracji, czasu spędzonego w pięknym miejscu na poszerzeniu własnego portfolio o dodatkowe zdjęcia z sesji ślubnej.

GDZIE odbędzie się najbliższa edycja? – Kraków, Warszawa, Katowice

17.10.2022 – Kraków (centrum miasta)
KOLEJNY TERMIN

Nasze Warsztaty dla początkujących w branży ślubnej fotograficznej odbywają się cyklicznie – wiosną i jesienią w trzech regionach Polski. Warsztaty Fotografii Ślubnej 2023 – Kraków, Warszawa, Katowice. Jeśli nie pasuje Ci zapowiedziana edycja – spytaj o kolejną w formularzu zgłoszeniowym, tam odpiszemy ze szczegółami!

pierwsze kroki fotografa w branży ślubnej warsztaty szkolenie kurs
Warsztaty Fotografii Ślubnej 2023 – Kraków, Katowice, Warszawa

PLAN Warsztatów Fotograficznych


A) TRUDNE POCZĄTKI
Fotografia ślubna A – Z
Zadowolony klient to jaki?
Reportaż ślubny – od czego zaczynamy, co jest dla Was najważniejsze.
Jak zostać fotografem ślubnym – zawód fotograf, czy to jest fajne?
Jak szybko stać się widzialnym?
Dlaczego Pary nas wybierają?
Co zabieramy na reportaż – krótko o sprzęcie.
W jakie współpracę warto wchodzić?


B) WORKFLOW & MARKETING
Jak się odnajdujemy w Internecie.
Budowa oferty / ceny / podpisanie umowy.
Gdzie jesteśmy? Facebook, Instagram, inne portale – nasze spostrzeżenia.
Kontakt z Parą – przed zleceniem, w trakcie i po.
Co jest zakazane?
Gdzie kończy się artyzm, a zaczyna biznes?
Szybka selekcja zdjęć – czy to możliwe?
Edycja sesji lub reportażu.


C) INSPIRACJE / O SESJACH W TEORII
Jak wyznaczać cele?
Jak się przygotować na sesje i skąd czerpać pomysły?
O naszej codzienności, balansie
O tym co jest najważniejsze w fotografii ślubnej dla Par Młodych


D) SESJA ŚLUBNA – Fotografia ślubna w praktyce.
Sesja ślubna z zakochaną w sobie parą w strojach ślubnych
Jak zarabiamy na sesjach narzeczeńskich i ślubnych, a przy tym dobrze się bawimy
Kreatywna sesja, skąd czerpać pomysły na zdjęcia?


E) PRZEGLĄD PORTFOLIO
Analiza waszych wydrukowanych zdjęć lub przegląd strony internetowej i social media.
W pakiecie dajemy energię i kopa motywacyjnego.

warsztaty fotografii ślubnej
2022 Warsztaty dla fotografów ślubnych

OPINIE o warsztatach uczestników poprzednich edycji. Czy to są polecane Warsztaty Fotograficzne jako pierwsze kroki w branży ślubnej?

To były moje pierwsze warsztaty i na pewno nie ostatnie, ale na 100% – dla mnie najważniejsze. Jestem teraz pewna, że chce być takim fantastycznym fotografem jak Wy, ale będę przede wszystkim sobą. Razem tworzycie mega zespół, który uwierzcie mi ogromnie wpłynął na nasze serca, głowy a nawet ciała. Dopiero zaczynam budować siebie jako fotograf i wiem że wszystko jest w moich rękach. Jesteście teraz częścią mnie, jestem wam ogromnie wdzięczna, że mogłam otrzymać od was tyle wspaniałych rad, motywacji, ciepła i siły do działania, do tworzenia mnie. Potrzebowałem tego tak mocno i potwierdziło to moje wzruszenie na samym początku warsztatów. Byłam i jestem przeszczęśliwa, dziękuję.

Renata Baran

Chciałem wam bardzo podziękować. Warsztaty były świetne! Jesteście zajebiście pozytywnymi osobami a do tego z ogromną wiedzą merytoryczną. Wprowadziliście świetną atmosferę. Przy okazji daliście mi zastrzyk energii do działania jakiego dawno nie miałem i teraz moja strona, SEO, Instagram będzie na pewno ogarnięte. Jeszcze raz, ogromne dzięki za tę sobotę, było świetnie a w głowie teraz rodzą się kolejne pomysły…

Adam Dziąg

Nie wiem ile czasu zajmie mi wyjść z szoku, jaki pozostał po warsztatach. To co tam się wydarzyło na długo pozostanie w pamięci i sercu. Wasza energia, humor i profesjonalizm to gotowy przepis na sukces! Dziękuję za ten czas, za wiedzę, którą się podzieliliście, za pozytywny kop te działania! Olu, Karolu – jesteście najlepsi!

Iwona Chojnacka

Niesamowicie dziękuję. Zawsze staram się wynieść jak najwięcej z każdych warsztatów i pomimo iż myślałam że już sporo wiem, Wasze warsztaty pozwoliły mi poznać kilka nowych ciekawostek i rozwiązań m.in. dotyczących marketingu. Dały także niesamowitego kopa do działania. Teraz nie pozostaje nic innego jak przeanalizować zdobyta wiedzę i wdrażać ją w życie.

Karolina Zdebska

Dziękuję bardzo za wszystkie słowa! To były pierwsze moje warsztaty i napewno zapamiętam je na zawsze, bo pierwsze, bo moje i co najważniejsze z Wami – takimi super ludźmi, którzy myśle, że osiągneli już wszystko co the best w fotografii. Wycisnęłam z tego dnia wszystko co chciałam! Zreszta mam milion notatek i będę zaglądać co jakiś czas, żeby zapamiętać to wszystko ważne od Was! Potrzebowałam tych warsztatów i nie byłam świadoma, ze aż tak… Strasznie żałuję, że wszystko tak nam szybko minęło. DZIĘKUJĘ, jesteście wielcy! 

Patrycja Banach

Organizacją warsztatów spadliście mi z nieba i poszerzyliście horyzonty! To były moje pierwsze warsztaty, więc jadąc w miejsce docelowe nie miałam wyobrażenia, jak to wszystko mogłoby wyglądać i czego się spodziewać – po prostu spakowałam aparat do plecaka i kilka przydasiów, i ruszyłam w nieznane. Tymczasem od razu po przekroczeniu progu Oazy Leńcze, spotkała mnie mega pozytywna i przyjacielska atmosfera, do tego przeplatana OGROMEM wiedzy, pysznym jedzonkiem (ważne! naprawdę pyszne), rozmowami, przeróżnymi historiami i przede wszystkim PRAKTYKĄ. Dzięki tym warsztatom zyskałam nowy punkt widzenia, bo przecież w tym całym szaleństwie najważniejszym jest być SOBĄ. Dziękuję, jesteście wspaniałymi i inspirującymi ludźmi oraz dzięki Wam i tym warsztatom takich ludzi można poznać jeszcze więcej! DZIĘKUJĘ I POLECAM 1000000/10!

Dominika Bodziony

Szczerze, ten kurs nie tylko dotyczy fotografii ale również nas samych. Dostać takiego kopa do działania, tak dużo motywacji i przemyśleń, i co najważniejsze wiary w siebie… dziękuję!

Sandra Ratajczak

Bardzo dziękuje za takie miłe przyjęcie i normalne podejście – bez tajemnic – na prawde wiele się dowiedziałam – czy to o cenach, o tworzeniu oferty, o profesjonalizmie. Będę teraz szukać ram, połączeń, bardziej myśleć o kompozycji – otworzyliście mi trochę umysł, daliście świeże spojrzenie.

Kinga Kaźmierczak


To zaszczyt był być z Wami, serio. Tak się bałam, ze to nie dla mnie, ze jestem na ogromnie niskim poziomie, a uświadomiłam sobie, ze wybrałam dobrą drogę. Naprawdę ogromnie dziękuję Wam za to, ze miałam szanse uczestniczyć w tak pięknie i inspirująco przeprowadzonych warsztatach. Gotowa do działania ruszam do przodu! Tego potrzebowałam.

Iwona Wróbel

CENA – ile kosztują Warsztaty Fotografii Ślubnej?

1800 zł
liczba miejsc mocno ograniczona

Co w cenie?

– 12 godzin pozytywnego spotkania, rzetelnej wiedzy i zastrzyku energii do dalszej pracy,
– obiad (także opcja wege), 
– kawa, herbata, napoje, przekąski słone i słodkie podczas całego dnia,
– konsultacje podczas bloku analiza portfolio,
– udział w losowaniu nagrody-niespodzianki pod koniec Warsztatów,
– certyfikat uczestnictwa w Warsztatach Fotografii Ślubnej,
– po szkoleniu: uczestnictwo w zamkniętej grupie na Facebooku, stworzonej dla warsztatowiczów.

Zapisz się na warsztaty dla fotografów ślubnych

Daj znać mailowo! Kontakt.

BACKSTAGE

pierwsze polecane warsztaty fotografii ślubnej Karol Nycz cztery kadry
Edycja 2.0 – Kotulińskiego 6 Śląsk – 25.05.2022
BACKSTAGE – Warsztaty dla fotografów ślubnych Edycja 1.0
szkolenie fotografii ślubnej kurs warsztaty 2022 2023 kraków warszawa
Edycja I – Oaza Leńcze – 09.04.2022

Do zobaczenia! Już nie możemy się doczekać spotkania z Wami na Warsztatach Fotografii Ślubnej! – Karol.