Fotograf ślubny Kraków opinie

Opinie o fotografie - Kraków

Każdy z nas przed podjęciem ostatecznej decyzji przy wyborze fotografa ślubnego będzie chciał w jakiś sposób sprawdzić go. Nie tylko poprzez oglądanie jego prac, fotografii, reportaży, zdjęć z wesela czy sesji poślubnej. Często wpisujemy hasło "fotograf ślubny Kraków opinie" lub "fotografia ślubna Małopolska opinie" czy po prostu ranking, by wyszukać informacje i recenzje, jakie wrażenia mają pary korzystające już wcześniej z takich usług. Chciałbym Wam pokazać zarówno screeny tych wiadomości, które trafiają do mnie po obejrzeniu zdjęć, jak także kilka z takich opinii po prostu tutaj przepisać. Niech to będą prawdziwe słowa, w oryginalnej pisowni. Czytajcie!

Opinia #1

„Karol!

Wczoraj obejrzeliśmy pierwszy raz zdjęcia wspólnie, zaraz po otrzymaniu Twojego maila. Nie mamy takich słów, żeby w odpowiedni sposób podziękować za wykonaną prace❤️

Zdjęcia są przepiękne! Pełne emocji, uczuć, oddające klimat Naszego wesela, a przy tym dyskretne, nie nachalne, nie pozowane ?

Już wiem, że będzie ciężko wybrac top ulubionych, bo wszystkie są piękne! Nie ukrywam, że przy już pierwszym obejrzeniu pojawiły się łzy wzruszenia, śmiech do łez, ale tez sami przyjrzeliśmy się szczegółom, bo ostatnio zgodnie stwierdziliśmy, że przez emocje i stres nie pamiętamy zbyt wielu detali z tego dnia. Niesamowite uczucie wrócić do tego Dnia, a Ty cudownie to wszystko dla Nas uchwyciłeś.

Naprawdę bardzo Ci dziękujemy za Twoją pracę, za profesjonalizm, za atmosferę, za rozmowy, za rady, a przede wszystkim za przepiękną pamiątkę z Naszego Ślubu. Jest to więcej niż oczekiwaliśmy zdecydowanie! Jesteśmy zachwyceni i dziękujemy jeszcze raz że byłeś z Nami w tym dniu. ❤️ Dzisiaj chyba cały dzień spędzę na przeglądaniu albumu, no i oczywiście podeślę dalej znajomym i rodzinie.

Ja bardzo zwracam uwagę na detale i na koniec już chciałam powiedzieć, że galeria online i opcje, które udostępnia, jest świetna! Bardzo doceniam takie szczegóły i jestem zachwycona nią! Mogłabym tak pisać i pisać, ale skończę po prostu ze szczerym dziękuję.”

Opinia #2

"oglądamy zdjęcia już któryś raz z kolei i z każdym kolejnym razem coraz bardziej nie możemy wyjść z podziwu jak genialnie udało Ci się uchwycić właściwie wszystkie emocje jakie towarzyszyły nam w tym dniu! Wszystkie zdjęcia, nawet te w tanecznym szale na których wyglądamy na lekko zmęczonych ? są świetne i pokazują wszystko co było dla nas wtedy najważniejsze. Mega robota!"

Opinia #3

Nie wiem komu dziękować, że spośród setek ofert ktore przejrzałam w poszukiwaniu najlepszego fotografa zalazłam własnie Ciebie. Spełniłes moje najskrytsze marzenia o fotografii. Uchwyciłes najważniejsze momenty w najpiękniszym dniu naszego życia. Jestem nie tyle wzruszona co przeszczesliwa po obejrzeniu całej galerii. Moj kochany mąż anty -fotogeniczny jest pod ogromnym wrazeniem Twojego talentu. A ja nie przestaje sie usmiechac bo wymagania miałam wygórowane a ty potraiłes jednym pstryknięciem je urzeczywistnić. Masz nie tylko talent ale jestes swietną osoba ? mam nadzieje ze zostaniesz z nami na dłużej w kolajnych sesjach ? ? Uwieeeeelbiam Cie i dziękujemy ?

Opinia #4

Kochany Karolu dziekujemy za to że byłeś z nami, wszystko wyszlo super. Wszyscy mówili że bije od Ciebie mega pozytywna energia a my to potwierdzamy, dziekujemy. Pierwszy raz zdjęcia ogladniete, nie mam slow... to jest cos magicznego, ta perspektywa, te ujecia, coś cudownego. Wiedziałam że jesteś w tym dobry ale te zdjęcia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! ❤

dużo więcej opinii znajdziecie oglądając wyróżnione stories na moim instagramowym koncie @karolnyczcom

film ślubny / kamerzysta na wesele

Zastanawiacie się na filmem ślubnym? Kliknijcie, by dowiedzieć się więcej także o mojej pracy jako kamerzysty na wesele w Krakowie i Małopolsce!

kamerzysta na wesele Kraków

Wszystkich fotografów ślubnych zapraszam na Warsztaty Fotografii Ślubnej Karol Nycz i Cztery Kadry, Kraków 2022.

zobacz więcej o warsztatach