Film ślubny Kraków

Wierzę, że nie trafiliście na tę stronę pt. „film ślubny Kraków” przypadkiem. W Waszych przygotowaniach ślubnych przyszedł pewnie czas by zadać sobie pytanie o dobrego kamerzystę na wesele. Nic dziwnego, żyjemy w czasach gdzie fotografia i film ślubny to często jedyne wspomnienia, którymi będziemy mogli się podzielić za 5, 10 czy 15 lat z naszymi dziećmi, przyjaciółmi czy rodziną. Jesteśmy jednak tu i teraz, warto więc zadać sobie trochę trudu wybierając filmowca, by ta pamiątka już teraz była najlepszym filmem ślubnym jaki widzieliście. Niech Wasz teledysk ślubny będzie emocjonalny, ciepły, dynamiczny, może nowoczesny, profesjonalny, i z pewnością w Waszym stylu. 

Fotografia i film ślubny, czyli fotograf czy kamerzysta?

Jak zaczęła się moja przygoda z wideofilmowaniem wesel? Od lat pracuję jako fotograf ślubny. Poznaję wspaniałe pary i ich historie. Te pełne uśmiechu, radości i łez wzruszeń. Nieprzerwanie, chcę je pokazywać. Przyszedł jednak pewien dzień, w którym na wesele zostałem zaproszony jako gość. Wiedziałem, że moi przyjaciele nie zatrudnili kamerzysty na ślub. Postanowiłem zrobić im niespodziankę. Wziąłem lekcje filmowania, przeszedłem kilka kursów i wierzyłem, że moje oko fotograficzne pomoże mi w przygotowaniu najlepszego klipu ślubnego jaki mógłbym sobie wtedy wyobrazić. Praca nad nim sprawiła mi dużo przyjemności.

Postanowiłem, że od kolejnego sezonu ślubnego chcę tę swoją nową rolę – wrażliwego kamerzysty ślubnego – rozwijać, by wkrótce stać się dobrym, polecanym filmowcem ślubnym z Krakowa. Obecnie, po premierze mojego pierwszego filmu ślubnego, wiem, że efekt mojej pracy przyniósł nie tylko radość mi, ale także wielkie zaskoczenie i ogromne szczęście moim przyjaciołom. Zróbmy teraz to razem!

kamerzysta na wesele Kraków
Karol Nycz – film ślubny Kraków, kamerzysta na wesele Małopolska

Filmowanie wesela Małopolska

Praca nad klipem ślubnym wymaga czujności na Wasze subtelne gesty, emocje, ale także wypowiadane słowa. Dźwięk jest niezwykle ważną częścią najlepszych teledysków ślubnych. Jako kamerzysta weselny z Małopolski chcę by finalne dzieło dostało od Was etykietę „najlepszy film ślubny w Krakowie”, albo „najlepszy klip ślubny w Małopolsce”, czy nawet w Polsce! Wierzę, że to może powstać jedynie przy dużym zaufaniu i pięknej współpracy podczas dnia wesela.

Jak pracuję, by stworzyć krótki teledysk ślubny?

Emocjonalny, nowoczesny, dynamiczny, krótki film weselny powstaje jednak z wielu fragmentów Waszego dnia. Złapanie chwil, które choćby przez ułamek sekundy pojawią się w klipie, to ciągła obserwacja pary młodej, gości, zmieniającego się światła… Od lat pracując podczas reportaży ślubnych nauczyłem się przewidywać i wychwytywać te subtelne momenty, także te pojawiające się podczas gorącej zabawy na parkiecie. Jako profesjonalny kamerzysta na weselu dyskretnie decyduję czy z tych fragmentów dnia pokazać detal, zbliżenie, plan amerykański czy ogólny – tak, by jak najpełniej oddać atmosferę dnia i Waszych przyjaciół, rodzinę i Waszą miłość. Niech z filmu ślubnego płynie szczerość, wzruszenia i ogień. 

Opinie | wideofilmowanie ślubu Kraków

Większość opinii o mojej pracy znajdziesz klikając tu!

Karol jesteś mistrzem. MEGA niespodzianka, najlepsza ever. Jestem mega szczęśliwa, jestem w SZOKU! Ten film jest bezbłędny, sztos. Aż rozdzwoniły się telefony z zachwytu. Sama oglądam w kółko. Bardzo dziękujemy. Pamiątka na lata.
Gosia

Karol to nie tylko genialny fotograf ale i genialny filmowiec. Film, który stworzył dla nas na dziesiątą rocznicę związku wyciska łzy, nawet obcym osobom, które go oglądają. My sami do dziś, mimo wielu obejrzeń, nie przestajemy się wzruszać. To ile emocji, spojrzeń i prawdy można złapać w kilku minutach jest niesamowite. Dodatkowo Karol robi to w przepiękny sposób ciekawie łącząc sceny, idealnie dobierając muzykę i powodując że 3 minuty mogą odzwierciedlać tyle, ile pełnometrażowy film. Zdecydowanie polecamy każdemu komu zależy nie tylko na filmie, ale także na najpiękniejszym z możliwych zapisie wspomnień.
Paulina

Cennik | Oferta film ślubny Kraków i Małopolska

Jak wiecie z mojej strony „ile kosztuje fotograf w Krakowie”, gdzie podaję ogólnodostępnie ceny z mojej oferty, lubię grać w otwarte karty. Film ślubny to jednak nowość w ofercie na 2022 i 2023. Jest jednak już przygotowana standardowa oferta na wideo ślubne Kraków. Śmiało, możecie skorzystać też z formularza na stronie KONTAKT lub w wiadomości prywatnej na moim INSTAGRAMIE, by zaproponować coś od Was.

Pytania do filmowca ślubnego

Poniżej odpowiedziałem na kilka często zadawanych pytań. W tym dziale (FAQ) znajdziecie informacje do pytań takich jak: Jakie są pakiety na film ślubny? Ile będzie trwał cały film? Czy możemy mieć wpływ na wybór muzyki? Czy pracujesz sam? Ile kosztuje kamerzysta na wesele – Kraków i Małopolska? Fotograf czy kamerzysta na wesele – czy warto brać filmowca? W jakim regionie Polski pracujesz? Gdzie nakręcić film z sesji ślubnej? Czy możemy dostać klip z wesela przygotowany w pionie, do publikacji w social-mediach (np. Instagram)? Czytajcie niżej.

Agnieszka + Stefano

Karolina + Valtteri

Gosia + Rafal

Paulina + Wojtek

Magda + Oskar

Iza + Kamil

Gosia + Tomek

FAQ, Szybkie odpowiedzi na 10 najczęściej zadawanych pytań

PYTANIE

ODPOWIEDŹ

Co dostaniemy? Jakie są pakiety?

To będzie maksymalnie 10- lub 20-minutowy film ślubny. Oprócz dwóch maksymalnych długości filmu do każdej opcji dostępny jest także około 2-minutowy skrót - klip ślubny. Proponuję pakiet poszerzyć o krótką sesją narzeczeńską lub plener filmowy poślubny innego dnia.

Ile minut będzie trwał film?

To może być 8 minut, a może być 10 w pakiecie „maksymalnie 10 minut” lub 18 minut, a może 20 w pakiecie „maksymalnie 20 minut”. Pamiętajcie o dodatkowym krótkim, dynamicznym klipie weselnym w pakiecie. Nie przygotowuję dłuższych filmów ślubnych.

Czy możemy prosić o całość materiału?

Surowy, nagrany podczas wesela materiał zostaje jedynie ze mną. Niestety, nie ma możliwości otrzymania lub zakupu niewykorzystanych w klipie ślubnym fragmentów wesela.

Czy możemy mieć wpływ na wybór muzyki?

Zawsze jestem chętny na otrzymanie od Was propozycji. Pozwólcie jednak, że ostatecznie sam zdecyduję jaki klimat muzyczny będzie najbardziej odpowiadał w Waszym teledysku.

Czy pracujesz sam?

Tak, staram się, by filmowiec był nienarzucającym się uczestnikiem dnia ślubu. Trochę pracując z boku, obserwując, a gdy trzeba w samym środku wydarzeń, np. na rozgrzanym parkiecie. Jest jednak opcja bym pracował z dodatkowym operatorem.

Ile kosztuje kamerzysta na wesele Kraków i Małopolska?

Wierzę, że cena jest adekwatna. O szczegóły oferty i pakiety zapytajcie mnie mailowo.

Fotograf czy kamerzysta na wesele - czy warto brać kamerzystę na wesele?

To pytanie skierowane do Was samych. Pomyślcie, czy zarówno teraz - tuż po weselu, rozmawiając ze znajomymi - oraz za 5, 10, 15 lat - siedząc przy kominku z rodziną - będziecie chcieli wrócić do ruszających się obrazów, przypomnieć sobie emocje, atmosferę i wydarzenia z dnia ślubu. Podejmijcie słuszną decyzję.

Chcemy na filmie sesję narzeczeńską / sesję poślubną w plenerze

Jest taka możliwość. W ofercie filmu ślubnego możemy znaleźć poszerzenie reportażu ślubnego o sesję plenerową narzeczeńską lub ślubną. Dopytajcie o to.

Gdzie pracujesz? Chcemy skorzystać z usług w Małopolsce

Na co dzień mieszkam w Krakowie, jednak filmy ślubne powstają na terenie Małopolski. Spytajcie w mailu, czy Wasza lokalizacja jest wciąż w moim zasięgu.

Miejsce na plener filmowy w Małopolsce. Gdzie nakręcić film z sesji ślubnej?

To może być las, góry, jezioro, wzniesienie, łąka, staw czy Wasz ogród, wnętrze mieszkania, pałacu lub ulubionej kawiarni. Moje propozycje TOP miejsc na plener filmu ślubnego w Małopolsce zebrałem w oddzielnym artykule. Inspiracje dla miejscówek na "film ślubny Kraków" znajdziecie także na moim Instagramie.

Chcielibyśmy otrzymać teledysk weselny w pionie, tak by był najlepiej przygotowany do opublikowania na Instagramie, czy to możliwe?

Dzielenie się filmem ślubnym czy krótkim teledyskiem z wesela jest z pewnością radosną chwilą. Przenoszenie jej do popularnych kanałów social-media, tj. Instagram - jest dla Was często oczywistością. Możliwe jest, abym także dla Was klip weselny przygotował właśnie pionowy.

2
of
8