Fotograf wesele Kraków Małopolska kogo polecacie i jaka cena?

Jakiego fotografa z Krakowa polecacie? Ranking fotografów na wesele

Jak się domyślacie, nie ma tutaj jasnej odpowiedzi. Nikt nie przygotuje jednego, uniwersalnego dla wszystkich, rankingu fotografów ślubnych polecanych na wszelkie takie uroczystości w Krakowie czy Małopolsce. Wierzę, że każdy ślub jest wyjątkowy i każda para poszukująca fotografa na swój dzień ma inne oczekiwania, preferuje inny styl. Podpowiadam jednak poniżej, jak szybko i efektywnie stworzyć własny ranking fotografów ślubnych z Krakowa. Oprócz tego zaś mogę zaprosić Was jeszcze do obejrzenia mojego portfolio i przeczytania opinii od tych, którzy mi zaufali. Opinie, recenzje o mojej pracy jako fotografa ślubnego z Krakowa znajdziecie klikając w link poniżej.

Opinie o fotografie ślubnym Kraków

Jak stworzyć własny ranking fotografów na ślub w Krakowie w 4. krokach, czyli jak wybrać fotografa ślubnego?

To nie będzie mój autorski projekt. Muszę się tutaj przyznać, że o tym pomyśle na ranking fotografów ślubnych opowiedziała mi podczas rozmowy jedna z moich par. Nieskromnie dodam, że to właśnie dzięki niemu do mnie zadzwonili i ostatecznie zdecydowali się na współpracę ze mną. Uważam ten pomysł na porównanie weselnych fotografów z Krakowa jako świetny, by stworzyć samemu własny ranking, własne TOP i odpowiedzieć sobie na pytanie: jak wybrać fotografa ślubnego?!

Ranking fotografów ślubnych Kraków

  • Krok 1. Osoba, która podjęła inicjatywę w poszukiwaniu krakowskiego fotografa niech wybierze wstępnie kilku najlepszych, takich których zdjęcia odpowiadają ulubionej stylistyce. Do konsultacji z drugą osobą trzeba się już trochę przygotować.
  • Krok 2. Z wybranych kilku usługodawców pobrać ze ich strony internetowej po 3-7 zdjęć. Najlepiej jeśli będą to różne realizacje: śluby, reportaże, sesje plenerowe. Zapisać je i tak pobrane zdjęcia od kilku różnych fotografów ślubnych należy zestawić w jednym folderze na komputerze.
  • Krok 3. Wtedy dopiero pokazać je drugiej osobie i nie mówić kto wykonał które zdjęcie. Pamiętajcie by nazwy plików nie sugerowały nazwy fotografa biorącego udział w waszym TOP zestawieniu pt. „Ranking fotografów ślubnych Kraków”.
  • Krok 4. Poproś by twój przyszły mąż lub przyszła żona wybrała zaledwie 3-4 najlepsze zdjęcia z tego folderu. Jeśli któreś zdjęcia w folderze będą wskazywane częściej lub większość wskazanych zdjęć będzie pochodziła od jednego fotografa – wtedy macie zakończone zadanie. To wasz wybór. Jeśli będzie remis, powtórzcie zadanie z innymi zdjęciami lub rozważcie budżetowe sprawy.

Tak, w tych czterech prostych krokach, wiecie już jak wybrać fotografa na wesele. Tak właśnie powstał wasz własny subiektywny ranking fotografów na ślub w Krakowie i okolicach. Niech to będzie świetna zabawa ale także świadomy wybór. Niech podpowiada Wam serce.

Fotografia wesele Kraków i okolica - jaka cena?

Ceny za reportaż ślubny nawet w samej Małopolsce (Kraków i okolice) mogą się różnić w zależności od oferowanych usług w pakiecie podstawowym, dodatkowych opcji, doświadczenia fotografa. Moje ceny, fotografa na wesele z Krakowa, podane są na ogólnodostępnej, czyli takiej bez hasła, stronie: oferta.